Dřevěná okna

Estetika skloubená s úsporným a ekologickým řešením

Námi dodávaná dřevěná eurookna a vchodové dveře značky WD od českého výrobce RI Okna dělají z domova útulný prostor v harmonii s přírodou. Nabízíme Vám dřevěná okna s nadstandardní tepelně izolační hodnotou, vysokou spolehlivostí, dokonalou funkčností a maximální životností. Dub, modřín, borovice, meranti a smrk – to jsou základní dřeviny, z nichž se vyrábí tyto nová okna a dveře. V našem vzorníku barevných možností najdete produkty s dlouhodobou zárukou. Nabízíme Vám energeticky úsporná Euro okna a vchodové dveře WD včetně montáže a pozáručního servisu za skvělou cenu díky dlouhodobé spolupráci s výrobcem.

profily dřevěných oken

Kvalita dřevěných oken spočívá v povrchové úpravě

Dřevěná okna to je léty prověřená klasika, která se hodí pro každou novostavbu i rekonstrukci. Moderní dřevěná okna jsou vyráběna z vícevrstvých lepených hranolů, díky kterým mají dřevěná okna výborné tepelně izolační vlastnosti a také perfektní tvarovou stabilitu. Pokud potřebujete spolehlivé řešení velkých prosklených ploch, máte atypické tvary stavebních otvorů, pak jsou dřevěná okna ideálním řešením. O dřevěná okna se budete muset starat, ale nemusíte se bát, námi dodávaná dřevěná okna Vám práci nepřidělají. Stačí dvakrát do roka přetřít lazuru balzámem a je hotovo. Unikátní technologie lakování lakovacím robotem výrazně zvyšuje kvalitu povrchové úpravy, zjednodušuje péči a prodlužuje životnost oken. Ta se počítá na desítky let. Pokud budete potřebovat opravu či renovaci, stačí se obrátit na náš servis oken, zařídí vše potřebné, a to kdykoliv.

Výhody dřevěných oken

Poptávka po dřevěných oken je rok od roku větší. Velmi často jsou dřevěná okna zákazníky žádána nejenom do rekonstrukcí, ale také do novostaveb. Velkou výhodou dřevěných oken je jejich tvarová stabilita. Právě u novostaveb se velice často vyskytují moderní architektonické prvky jako jsou velké prosklené plochy, rohová či atypicky tvarovaná okna, zde jsou dřevěná okna tou správnou a prověřenou volbou.

Výhodou dřevěných oken je jejich poměrně snadná opravitelnost v případě poškození rámů či křídel. Dřevo jako materiál poskytuje široké možnosti zpracování a stavebním materiálem je prakticky od nepaměti, to platí i pro dřevěná okna. Kdo by neznal klasická dvojdílná špaletová okna i s tímto úskalím si umí moderní dřevěná okna poradit. Jako další výhodu lze brát fakt, že dřevěná okna odpuzují prach.

V případě, že je možné stará dřevěná okna nahradit novými, je volba eurooken tedy moderních dřevěných oken tou správnou volbou. Dřevěná okna poskytují široké možnosti nejenom z hlediska tvarového, ale také v barvě podle škály RAL. Barevné tónování dřevěných oken sjednocuje jejich vzhled, protože ne v každém případě se do interiéru hodí zcela přírodní vzhled dřeva.

Proč dřevěná okna od nás?

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.