Vchodové dveře

Vchodové dveře plní řadu účelů, ať už z hlediska bezpečnosti, funkčnosti nebo designu.

Vchodové neboli vstupní dveře jsou často důležitým designovým prvkem při vizualizaci celého domu. Nabízíme obrovský výběr dřevěných, foliovaných nebo technických dveří od známých evropských producentů. Jejich předností je vysoká odolnost proti vniknutí, tepelné a zvukově izolační vlastnosti, originální zpracování a jemná elegance. Dveře můžete zvolit podle typu určení: vntřní bytové nebo vnější domovní. Většina vchodových dveří má důkladné zabezpečení a jsou pečlivě ošetřeny speciálními UV laky proti vnějším povětrnostním vlivům, přesto je vhodné pečovat o jejich funkčnost a chránit je před přímým sluncem a deštěm. Na výběr máme z jednokřídlých nebo dvoukřídlých dveří s možností doplnit bočními nebo horními světlíky. Výborné parametry v oblasti energetické účinnosti.
 

interiérové dveře

 

Vlastnosti námi nabízených vchodových dveří:

Zpracujeme Vám nabídku přímo na míru vaší stavbě. Při větším odběru máme zajímavé slevy a služby zdarma. Oslovte nás, zpracujeme Vám kalkulaci zdarma.
 

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.