Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří

Máme za sebou stovky rekonstrukcí bytů, domů či komerčních objektů.

Základem rekonstrukce bytu či domu je nové uspořádání prostoru, které bude vyhovovat současnému způsobu života. Rekonstrukce má nechat byt nadechnout se, uvolnit se, oprostit se. Všechny tyto pocity byt potom přenese na své obyvatele. Např. bílá barva, kterou často používáme je barva, která zvětšuje prostor. V kombinaci s jemnými odstíny dokáže navodit tu pravou atmosféru, nicméně pokud máte svou jasnou představu barev místností, pomůžeme Vám s realizací. Dnešní člověk je obklopen spoustou věcí a vjemů, je proto důležité jeho bezprostřední životní prostor již dále nezaplňovat, ale naopak uvolňovat a zklidňovat.

Součástí celkové rekonstrukce bytu je samozřejmě kuchyně. K rekonstrukci kuchyně patří výroba kuchyňské linky, kde v mnoha případech jde o specifické zadání a realizace musí vždy splňovat požadavky a přání zákazníka, respektovat dispozice stávajícího prostoru a finanční možnosti zákazníka. Je důležité správné napojení na stávající, případně upravené rozvody energií. Samostatným úkolem je napojení odsavače par – digestoře. Pokud nelze odsavač napojit na vzduchotechnické potrubí, lze použít cirkulační digestoř. Velký důraz klademe na kvalitu, originální design a funkčnost dodávaných výrobků. Ve všech nabízených kategoriích garantujeme prvotřídní kvalitu, perfektní servis a vstřícný přístup.

Jádrem každé rekonstrukce je koupelna. Základem je průzkum napojení na stávající rozvody a včasné dodávky všech materiálů. Dodržování příslušných technologických norem a předpisů je pro nás samozřejmostí. Máme minimum reklamací a můžete se na nás spolehnout... zaměříme, navrhneme rozložení jednotlivých prvků, poradíme s výběrem materiálů a sanitární techniky, provedeme veškeré stavební úpravy, montáž, zajistíme odvoz odpadu, doladíme i sebemenší detaily. Předáme vám plně funkční koupelnu, která vám bude bezproblémově sloužit další roky.

Naše firma realizuje také rekonstrukce kanceláří. Kanceláře a kancelářské prostory podléhají opotřebení a stárnutí stejně jako jakékoli jiné prostory. Přijde čas, kdy je nutné tyto kancelářské prostory upravit podle současných potřeb a požadavků. Při této rekonstrukci je také dobré vyměnit nebo výrazně doplnit vhodný kancelářský nábytek. Načasování je důležité hlavně proto, že můžete rekonstrukci zacílit přesně na rozměry kancelářského nábytku či vestavěného nábytku a celkové rozložení stavebně upravit tak, aby funkčnost kanceláře byla co nejefektivnější.

Rekonstrukce bytu či domu na klíč

Termín “na klíč” se dnes používá ve stavebnictví poměrně často a ve své podstatě znamená přesně to, co si pod ním lze představit – tedy zhotovení stavebního díla od počátečního plánování, přes realizaci až k předání hotového díla investorovi. Slovní spojení “na klíč” je v tomto případě skvělou metaforou, jelikož po takové rekonstrukci bytu či domu na klíč už pouze odemknete dveře a můžete se stěhovat do nového.

O nic se tedy nestaráte a necháte vše vyřešit jednou firmou namísto toho, abyste skákali od jednoho dodavatele k druhému a snažili se tak skloubit a zkoordinovat veškeré činnosti, které rekonstrukce bytu na klíč vyžaduje. To je často i velice obtížné z hlediska koordinace jednotlivých činností, kdy spolu jednotliví dodavatelé jen velice okrajově komunikují (nehledě na to, že mezi nimi může v menší či větší míře probíhat konkurenční boj) a nastávají tak problémy jako nedodržení termínů a jiné.

Taková rekonstrukce na klíč s sebou tak nese výhody pro obě strany. Z pohledu stavební firmy se jedná především o to, že má veškeré činnosti pod kontrolou a stavbyvedoucí či jiná pověřená osoba pak pouze rozděluje a plánuje koordinaci jednotlivých činností, z pohledu investora pak jde zejména o úsporu času.

Rekonstrukce kanceláře

Začátek rekonstrukce kanceláře je v odstranění starého kancelářského nábytku. Pokud se s některými kusy staré kanceláře nedokážete rozloučit, je dobré je zakomponovat do nově vznikající kanceláře. Je to obtížné, ale není to neřešitelné. Je třeba jen citlivě skloubit nový kancelářský nábytek se starými čátmi kanceláře.

Naplánujeme Vaši novou kancelář do detailů, možností jak využít prostor je mnoho. Např. pokud požadujete vytvořit zázemí pro více zaměstanců, můžeme ji rozdělit dle velikosti na několik částí, např. rozdělením pomocí sádrokartonových desek. Nebo pokud máte k dispozici menší prostor, můžeme pracovat s vestavěným nábytkem a tím spoustu místa ušetřit. Pokud máte rádi luxus, umístěním několika designových prvků či obložení získá kancelář zcela jiný rozměr.

V průběhu rekonstrukce kanceláře jistě narazíte na řadu problémů a otázek, které bude nutno vyřešit. Pokud vezmete rekonstrukci kanceláře poctivě a věnujete ji náležitý čas a úsilí, výsledek bude určitě stát za to. V nově zrekonstruované kanceláři a mezi novým kanclářským nábytkem se budete cítit dobře a prostor kanceláře vám bude pomáhat v pracovním úsilí.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.