Proč s námi?

Realizujeme menší zakázky až po generální dodávky staveb pro nadnárodní společnosti.

Jsme stavební firma s téměř 20-ti letou historií. Realizovali jsme stovky staveb, ať už pro soukromé subjekty, firmy či zahraniční řetězce. Zabýváme se veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Máme k dispozici větší počet zaměstanců z různých oborů, rovněž spolupracujeme s řadou specialistů na dané odvětví. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a dbají zásad BOZP. Při realizaci zakázek používáme osvědčené pracovní postupy dle ISO norem. Veškeré použité materiály jsou od renomovaných výrobců.

Máme zkušenosti s vyřizováním dotací, zjistíme možnosti dotací přímo pro vás, ať už se jedná o menší či větší zakázku. Poradíme Vám také s možnostmi ohledně stavebních prvků, modernizace, chytrou domácností apod. Rádi Vám naceníme Vaši zakázku, zaměření a konzultace zdarma.

Ověřené postupy:

Cíl a motivace:


Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Politika BOZP

Cíle BOZP

ČSN ISO 45001:2018

 

Budeme se těšit na spolupráci. Za team Timo Profistavby s.r.o.

Michal Tichopád, jednatel

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.