Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou důležitým designovým prvkem každé místnosti.

Interiérové dveře spoluvytvářejí styl Vašeho domova, jsou každodenně používány a žádný dům či byt se bez nich neobejde. Zároveň Vás pohled na ně musí těšit. Naše široká nabídka v několika interiérových řadách vám umožní sladit dveřní křídlo s celkovým stylem interiéru i propozicemi místností. Nabízíme interiérové dveře laminátové i z masivu, které osloví převážně milovníky přírodního materiálu a luxusu. Dřevěné interiérové dveře jsou nejen krásné tím, že jsou z přírodního materiálu, ale vynikají i svou životností díky vlastnostem dřeva. Laminátové dveře jsou cenově dostupnější a na výběr máme nepřeberné množství dekorů a stylů.

interiérové dveře

U nás můžete vybírat z mnoha typů povrchů, dekorů a nejrůznějších volitelných provedení. Na základě Vašeho přání jsme naše interiérové dveře schopni dodat i v široké škále atypických provedení. Pokud požadujete originalitu, zajistíme výrobu dveří na míru.

Nabízíme interiérové dveře na výběr z mnoha odstínů a typových variant:

V naší nabídce naleznete interiérové dveře:

Kompletní dodávka od nás zahrnuje:

Interiérové dveře DRE, PORTA i originální dveře na míru či dveře z masivu nabízíme za velice příznivé ceny a ve vysoké kvalitě. Naše skutečně široká nabídka interiérových dveří uspokojí každého zákazníka. Oslovte nás, zpracujeme Vám kalkulaci zdarma.


 

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.