Hliníková okna

Hliníková okna s dlouhou životností a vysokou pevností

Hliník jako materiál s dlouhou životností, moderním vzhledem a hlavně vysokou pevností je nejvhodnějším materiálem pro velmi frekventované používání a zároveň uspokojí i vysoké nároky na tepelnou izolaci. Z toho vyplývá, že hliníková okna jsou vhodná všude tam, kde budou okna hodně namáhána, nebo tam, kde jsou náročné povětrnostní podmínky. Hliníková okna nabízejí řešení jak pro prostory částečně vytápěné, tak vysoce úsporné profily ideální do bytových prostor. Díky mimořádné odolnosti a stálosti hliníkových profilů budete mít okna vyřešena jednou pro vždy. Hliníková okna poskytují řešení i tam, kde jiné materiály selhávají. Díky mimořádné tvarové stálosti jsou spolehlivým a prakticky nezničitelným řešením všude tam, kde je třeba řešit velké rozměrné prosklené plochy.

profily hliníkových oken

Hliníková okna výborně odolávají poškození, nešetrnému zacházení i povětrnostním vlivům. Tyto vlastnosti předurčují hliníková okna a zejména pak hliníkové dveře jako ideální prvek do vysoce namáhaných prostor. Hliníkovými dveřmi – v kombinaci s automatickým otevíráním – jsou osazovány velmi často komerční prostory. Ideální použití hliníkových oken a dveří je také do prosklených systémů, výloh a dalších prostor s extrémním zatížením.
 

Vlastnosti hliníkových profilů

 

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.