Železobetonové konstrukce

Máme bohaté zkušenosti s realizacemi železobetonových konstrukcí.

Provádíme vodorovné (stropní a střešní konstrukce), svislé (sloupy, stěny) a základové (patky, pásy) konstrukce. Velkou výhodou je široká škála využití a vysoká proměnlivost tvaru užití, dlouhá životnost a bezúdržbovost.

Také pevnost konstrukce je větší než u zdiva z tvárnic či keramických tvarovek. Nejčastější využití železobetonových konstrukcí je při stavbě průmyslových a zemědělských objektů, vodohospodářství ale i také staveb občanské vybavenosti (panelové domy).

železobetonové konstrukce

V oblasti navrhování a přípravy zakázek nabízíme kompletní návrh a poradenství při realizaci investičního záměru. Součástí přípravy jsou předběžné statické výpočty, vypracování všech stupňů projektové dokumentace včetně podrobné výrobní dokumentace. Na základě bohaté zkušenosti projektantů s tuzemskými i zahraničními investory je možno přistupovat ke každému projektu individuálně.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.