Sádrokartony, podhledy, půdní vestavby

Sádrokartonové konstrukce KNAUF od profesionálů

Sádrokartonová konstrukce disponuje rychlou a snadnou instalací. Je vhodný materiál pro řešení prostoru interiéru. Používá se také pod termínem suchá výstavba.

Druhy sádrokartonových desek:

Sádrokartony umožňují vysoce kvalitní rekonstrukce a výstavby objektů od sklepa až po střešní konstrukci. Nízká hmotnost sádrokartonových konstrukcí nezvyšuje zatížení nosné struktury budovy. Sortiment námi dodávaných sádrokartonů splňuje přísné nároky na tepelné a akustické vlastnosti, výhodou jsou také vlhkuvzdorné, mechanické i protipožární vlastnosti.

Zajistíme Vám dodání a montáže sádrokartonových desek, příček a konstrukcí KNAUF za výhodné ceny. Všechny sádrokartonářské práce jsou prováděny dle technologických postupů firmy KNAUF.

sádrokartony ostrava

Naše firma se zabývá také dodávkou a realizací vnitřních omítek. Nejvýznamnější funkcí omítek je funkce estetická. Omítky vyrovnají povrch zdiva, zakrývají všechny instalace tažené ve zdi, ale mohou mít i funkci protipožární, akustickou, tepelně-izolační, antistatickou nebo sanační.

Typy vnitřních omítek:

Naše firma provádí tyto montáže:

Nezávazná poptávka

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ
certifikované pracovní postupy

Stavební firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků z velkých nadnárodních stavebních společností.

Víme co děláme a kam směřujeme.